izmaelis' blog
ir rimtai, ir juokingai apie IT, muziką bei šiaip gyvenimą; anekdotai... daug anekdotų!
2012-12-13
Matematika
Matematikos pamoka. Mokytoja klausia Petriuko:
- 3kg obuolių kainuoja 3lt. Ką reikia padaryti, kad sužinoti 1kg kainą?
- Pažiūrėti į kainą!
http://goo.gl/IpWtX
No comments:
Post a Comment
‹
›
Home
View web version
No comments:
Post a Comment