2008-02-07

Lakštingala negali nečiulbėti

Po keleto savaičių nuožmių dvejonių, svarstymų bei laukimo nusipirkau, gavau ir prijungiau prie kompiuterio ilgai lauktas klaviatūrą bei pelę (Microsoft Reclusa + Razer DeathAdder). Trūkumų ir privalumų dabar nepasakysiu nes labai jau trumpai teko šiais inžinerijos stebuklais naudotis, bet atrodo įpūdingai (ypač tamsoje).


...na tiesiog Aleksoto tiltas Kaune. (-:

Trukt už vadžių - vėl iš pradžių

Pirmojo atnaujinimų bei papildymų paketo skirto Windows Vista operacijų sistemai oficiali išleidimo data nukelta iki, maždaug, kovo mėnesio vidurio. Taip pranešė oficialūs Microsoft korporacijos atstovai šį kartą argumentuodami jau įpročiu tapusius kompanijos vėlavimus tuo, kad po SP1 įdiegimo sutrinka kai kurių kompiuterio įrangos tvarkyklių veika.
Manoma, kad tai lėmė ne koks nors pograminės įrangos nesuderinamumas, bet patys aparatūrinės posistemės tvarkyklių diegimo principai, kurie ,dėl, neva, pačių tvarkyklių kūrėjų kaltės, nusižengia neseniai Microsoft pakeistiems reikalavimams. Nors ir išsikapstyti iš tokios situacijos būtų galima tiesiog iš naujo perdiegus tvarkykles, programinės įrangos giganto ir kompiuterinių prietaisų gamintojai užsibrėžė tikslą pašalinti šį būsimo SP1 defektą. Panašu, kad vartotojui vis tiek teks "žaisti" keičiant atnaujintas tvarkykles. Skirtumas tik tas, jog dabar veiksmus reiks atlikti prieš diegiant atnaujinimų paketą. Jeigu kovo mėnesio viduryje Windows Update paslauga sistemoje aptiks netinkamą ir neatnaujintą reikiamą programinę įrangą - SP1 diegimas bus atidėtas iki tol, kol sistemoje naudojamos tvarkyklės atitiks Microsoft kanonus.

(Šaltinis XAKEP)