2008-02-28

Terliams

Gera žinia visiems kompiuterių vartotojams, prie savo kibernetinių skaitmeninių dėžių praleidžiantiems didžiąją savo gyvenimo dalį! Jei bekalbėdami su kitu tokiu pat paliegėliu, žaisdami žaidimą ar, paprasčiausia, mėgaudamiesi seksualinio turinio video medžiaga mėgstate užkandžiauti bei taukuotomis (ar visaip kitaip suterštomis) galūnėmis badyti mygtukyną ar pelytę, tai anksčiau ar vėliau susiduriate su plataus spektro konsistencijos turiniu užterštais savo įvesties įrenginiais. Žinia, valyti juos nei malonu, nei yra laiko. Norisi tiesiog išplauti kaip tą lėkštę, kuri nuo praeito savaitgalio liūdnai pelija virtuvės kriauklėje. Ką gi, jūsų maldas kažkas išklausė! Behold!... Plaunama klaviatūra!
Image Hosted by ImageShack.us
SpillSeal technologiją sukūrusi kompanija Unotron, gaminanti plaunamas klaviatūras, pranešė apie savo naująjį produktą - GermStopper SpillSeal Washable Corded Keyboard S6000K. Šio gremėzdiško pavadinimo šešėlyje slepiasi gracinga asmeniniam kompiuteriui skirta klaviatūra, dabar yra atspari ne tik "vandens procedūroms", bet ir bakterijoms, patobulinta ergonomiškesniu klavišų mechanizmu, kas, anot gamintojo, palengvina teksto įvesties procesą.
Image Hosted by ImageShack.us
Švietimo, medicinos ir valstybiniam sektoriams skirtos pelių bei klaviatūrų linijos Unotron SpillSeal gaminiai gali būti visiškai panardintos į vandenį ar dezinfekuojantį skystį.
Image Hosted by ImageShack.us
Sidabro jonais praturtinta medžiaga, kuri yra viena iš pagrindinių sudedamųjų dalių - išskirtinis šios klaviatūros bruožas. Kaip žinia, sidabro jonai yra puiki antiseptinė priemonė, o jų savybių naudojimas itin populiarus Japonijoje ir, panašu, šis bumas užtikrintai veržiasi į JAV bei Europos rinkas.

(Šaltinis iXBT)