Angis dabar dar geriau matys

2009-09-23

Angis dabar dar geriau matys

2006-ųjų metų gruodžio mėnesį išleistas Razer DeathAdder įvesties įrenginys, kurį pats šiuo metu naudoju (daugiau paskaityti galima paspaudus šią nuorodą), tapo pirma pasaulyje trečios kartos optine kompiuterine pele.
Šis skambus titulas buvo skirtas dėl išties įspūdingo tam metui vaizdo jutiklio parametro - net 1800 dpi. Praėjus beveik trims metams tai vis dar garantuoja pelytei aukštą pozicionavimo tikslumą ir galimybę žaibiškai reaguoti į menkiausius vartotojo rankos judesius. Vienok po ilgalaikės pertraukos kompiuterinių aksesuarų užkietėjusiems žaidimų gerbėjams gamintojas sugalvojo kiek atnaujinti minėtą produktą.

Buvo nuspręsta, jog tą patį grėsmingą pavadinimą perimsiančioje, liniją pratęsiančioje bei būdingas dizaino formas paveldėsiančioje pelėje bus diegiamas 3500 dpi raiškos sensorius. Pačio įvesties įrenginio išmatavimai (128x70x42,5) liks nepakitę.

Įvesties įrenginys bus skirtas tik dešiniarankiams kompiuterių vartotojams. Kaip ir dabar, išliks visų penkių Hyperesponse klavišų programavimo galimybė, USB sąsajos kištukas paauksuotas, o teflolinės kojelės garantuos glotnų ir begarsį slydimą bet kokiu paviršiumi. Su asmeniniu kompiuteriu pelę jungiantis laidas bus pintas.
Naujo senojo gaminio kaina rinkoje - ~60EUR.

(Šaltinis iXBT)

No comments: