Tauragei 500 metų

2007-06-26

Tauragei 500 metų

Savaitgalio dalį prieš Jonines praleidau Tauragėje, kur teko garbė dalyvauti Tauragės 500-mečio proga surengtame koncerte. Kaip juokavo vietiniai tauragiškiai (arba ilgėliau Tauragėje gyvenantys žmonės) tokio pasisekimo galėjo sulaukti tik nemokamas renginys. Ir, iš tiesų, vienu metu tokioje, palyginus mažoje, erdvėje susirinko gana nemažai publikos. Įsisiūbavus koncertui viskas pradėjo panašėti į tikrų tikriausią Woodstock'ą (nepaisant to, kad grojo kiek kitokio žanro muzika, kurios klausėsi kiek kitokia fauna). Toliau pridedu keletą mobiliuoju telefonu įamžintų vaizdelių.
Gaila, kad mobilusis telefonas - ne skaitmeninis fotoaparatas nes paskutinė nuotrauka tikrai neblogai atrodo. (-: Kaip ten bebūtų, koncertas nepraėjo be kuriozų. Visai greta mūsų įsiplieskė santykių aiškinimasis tarp jėgos struktūrų atstovų ir svaigiųjų gėrimų padauginusių žiūrovų. Kas kaltas nesigilinome, bet turbūt ir be dedukcijos metodų panaudojimo aišku, kad angelai sargai be didesnės būtinybės nesmurtautų šimtams akių stebint.
Kiek žiauresnis nesusipratimas - kažkokiu momentu į sceną išėjusi dainuoti internacionali italolatviška pora. Mano prisiminimai apie ją nors ir trumpi, bet žiaurūs. Ačiū apvaizdai, kad namai netoli buvo... parbėgom greitai. Kiek vėliau fone teko girdėti suokiant Yvą ir pan. Žodžiu, jaukūs ir svetingi draugo namai buvo daug geriau nei nsuivažiavęs koncertas.

No comments: