Arklys bare

2011-11-15

Arklys bare

Į barą užeina arklys. Nusirengia paltą, nusiima skrybėlę užmeta šiuos rūbus ant pakabos. Prieina prie baro ir sako barmenui:
- Duokite man 150 g degtinės, stiklinę pomidorų sulčių ir pistacijų.
Barmenas pasimetęs, akys kaip arbūzai, mikčioja, kažką neaiškiai veblena...
- Kas nors ne taip? - susierzinęs klausia arklys.
- N-n-e, ne-e. Viskas gerai, viskas tvarkoje. P-prašau sėskite!
- Jūs per daug nesistebėkite, - toliau aiškina arklys - mūsų įmonė neseniai persikraustė į jūsų rajoną. Dabar aš čia lankysiuosi dažniau.
Nuėjęs į virtuvę barmenas keletą kartų giliai įkvėpė, sudėliojo mintis, čiupo mobilųjį telefoną ir skambina draugui - cirko vadybininkui:
- Klausyk! Spjauk į tuos prasmirdusius katinus, nusususius šunis, leisgyvius begemotus ir rytoj atvažiuok pas mane darban. Čia stebuklai vyksta... - barmenas pasakoja viską apie naująjį klientą - ... Ne! Tikrų tikriausias kalbantis arklys... Aš ne girtas, juk tu žinai, kad aš negeriu. Atvaryk rytoj, pats viską pamatysi!
Sekančią dieną cirko vadybininkas ir barmenas laukia bare pasirodysiančio arklio. Šis užeina, vėl elegantiškai nusivelka paltą. Prieina prie baro:
- Duokite man 150 g degtinės, stiklinę pomidorų sulčių, o pistacijų šį kartą nereikia. Kažkaip vakar grįžus namo mane nuo jų rėmuo kankino. Geriau duokite juodų alyvuogių.
- Atsiprašau, - pradeda visiškai pasimetęs vadybininkas - bet girdėjau, kad jūs dirbate kažkur netoliese. Jei ne paslaptis, tai kiek uždirbate?
- Nedaug. Apie 200 eurų per mėnesį, - atsidūsta arklys.
- OK! Aš jums siūlau darbą! Jūsų atlyginimas bus 1000 eurų į savaitę! Garantuojame jums visas socialines garantijas, net parūpinsime jums nemokamą gyvenamąją vietą. Jumis rūpinsis geriausi srities specialistai!
- O kokioje įmonėje reikės dirbti?
- Cirke.
- A-a-a... Ten kur daug šviesų, muzikos, kažkokių virvių bei tas apvalus daiktas per vidurį?..
- TAIP! Apvalus daiktas - arena! - nudžiunga vadybininkas.
- Gerai, gerai! - susimąstęs sako arklys - Viskas gerai, bet vieno dalyko nesuprantu - kokio b*bio cirke santechnikas reikalingas?

http://ping.fm/qIubf

No comments: