Atsitiktinis blog generatorius

2009-03-31

Atsitiktinis blog generatorius

Reikia kažką protingo parašyti, bet, deja, šiuo metu neturiu temos.
Kaip bebūtų keista, bet mūsų gyvenimas yra toks lengvas ir nuostabus, kad dienoraščio įrašus galima tiesiog sugeneruoti. Žinoma, kiek kebliau kurpti tekstą lietuvių kalba, tačiau ir čia beribės interneto galimybės neleidžia nukabinti nosies. Apgaulės schema labai paprasta:
  • mėgiamiausioje naršyklėje atsidariau visiems gerai žinomą paieškos milžiną Google, suvedžiau "blog entry generator" bei pajutau, kad man būtinai turi pasisekti;
  • atsidariusioje nuorodoje suvedžiau tekstą "Siandien as labai tingiu ka nors rasyti" ir, paspaudus stebuklingąjį mygtuką, išvydau savo dienoraščio eilutes /šventos ramybės vardan nukopijavau atsidariuso puslapio url/.
  • dėl priežasčių, kurių aš taip ir nesupratau (-:, tekstas buvo barbariškos anglų kalbos pavidale tad reikėjo išversti į normaliems žmonėms suprantamą šnektą. Tokias užduotis galima atlikti šimtais įrankių, tačiau lankytų puslapių kloduose aptikau automatizuoto vertimo svetainę, į atitinkamą laukelį įklijavau išsaugotą nuorodą ir iniciavau vertimą.
  • pasidžiaugiau rezultatais ir parašiau šį rašinėlį beveik apie nieką.


No comments: